– Archiwum aktualności

Zapraszamy na spektakl!

W piątek, 3 czerwca, zapraszamy na godz. 18.00 do sali 39 wszystkich miłośników języka francuskiego na spektakl “Amédée sur la plage” w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
Jeśli macie ochotę posłuchać pięknego języka Moliera i przeżyć historię miłości, której nie powstrzymał czas ani odległość, zapraszamy!

Sukces w konkursie fizycznym Lwiątko’2022

Z przyjemnością informujemy, że Nikodem Cupryś z klasy 3cs otrzymał tytuł  taon w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Lwiątko’2022.

Gratulujemy!

Rajd pieszy Modyń 2022

25.05.2022 r. Szkolne Koło PTTK zorganizowało dla chętnych uczniów wyprawę w Beskid Wyspowy na Modyń zwaną Górą Zakochanych. Na rajd wybrali się nie tylko zakochani, ale także ci, którzy poczuli w sobie sportowe powołanie. Pięciogodzinna wędrówka (a w zasadzie próba dogonienia prof. W. Wałacha), której towarzyszyły piękne widoki, chwile beztroski na trawie oraz zabawa z nowo poznanym czworonożnym przyjacielem, podsumowały górskie przysmaki w Łącku. Wszyscy przeżyli niesamowitą przygodę i z pewnością długo będą wracać do niej myślami. A zatem do zobaczenia na kolejnym rajdzie… już jesienią!

Opiekunami na rajdzie byli również prof. A. Putyło, K. Szpara i M. Świętoń.

Przypominamy! Test dla kandydatów do klasy dwujęzycznej

REKRUTACJA DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ 

TEST KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH 

9 czerwca 2022 r. (czwartek) 

godz. 15.00 

Zapraszamy na Dzień Otwarty!

Piątek 13 maja będzie Twoim szczęśliwym dniem!

Zapraszamy na Dzień Otwarty do I Liceum.

Czekamy na Ciebie od godziny 16.00 do 20.00!

Zobacz jak było w poprzednich latach.

Konkurs “Łukasiewcz znany i nieznany”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu – wybitnym chemiku, farmaceucie, społeczniku, patriocie, twórcy przemysłu naftowego, wychowanku naszej szkoły.
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic. Będzie miał formę testu jednokrotnego wyboru na platformie Kahoot! i odbędzie się w Urban Lab 3 maja o godz. 11.00 w wersji polskiej i angielskiej.
Serdecznie zapraszamy.
Back to top