– I LO Rzeszów najlepsze w województwie podkarpackim w koszykówcedziewcząt 3×3.

Mistrzynie Podkarpacia w koszykówce 3x3 Stoją od lewej: A. Noworól 3fs, E. Konieczny 3ds, A. Wilk 3as, M. Kawa 1d, Opiekun zespołu: B. Pliś

Drużyna koszykarek naszej szkoły w składzie: Aleksandra Noworól 3fs, Aleksandra Wilk 3as, Emilia Konieczny 3ds i Monika Kawa 1d zajęła 1 miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w koszykówce 3×3, która odbyła się 10 czerwca 2022r. W Stalowej Woli.
W meczach grupowych pokonały kolejno: 1 LO Przeworsk, ZSNR2 Stalowa Wola, ZSNR3 Stalowa Wola. W półfinale zwyciężyły II LO Przemyśl, a w finale rywala z grupy – I LO Przeworsk w stosunku 10:2.

Jest to wspaniały, historyczny sukces naszych uczennic. Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.
Opiekunem zespołu jest Bogdan Pliś.

Dyplom, medale i puchar wręcza Wiceprezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Jacek Bigus

Pokochasz naszą szkołę: rzetelność, doświadczenie, skuteczność