– III Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora I LO w Rzeszowie

W dniu 28.20.2022 r. odbył się III Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora I LO w Rzeszowie. Dzięki uprzejmość Rzeszowskiego Klubu Badmintona, na Hali Podpromie udało się przygotować sześć profesjonalnych kortów, na których rozgrywany był turniej
W zawodach wzięło udział 27 zawodniczek i zawodników a nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał zespół sędziów, czyli organizatorzy prof. I. Palczak i prof. F. Dulla oraz prof. M. Wisz i prof. M. Wacławik.
Zmagania dziewcząt były bardzo wyrównane i obfitowały w wiele zaskakujących i niekonwencjonalnych zagrań. Żeńska część turnieju zakończyła się zwycięstwem Emilii Konieczny z klasy 4DS przed Zuzanną Bobowską z klasy 3B.
Męska część turnieju była nie mniej emocjonująca. Po wielu wyrównanych meczach, stojących na wysokim poziomie sportowym, zwyciężył Mateusz Grendys z klasy 3B przed Janem Ziemlińskim z 3D oraz kolegą z klasy Danielem Gancarzem.
Puchary najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczył Pan Dyrektor Piotr Wanat z życzeniami dalszych sukcesów sportowych w tak wymagającej dyscyplinie jaką jest badminton.

Pokochasz naszą szkołę: rzetelność, doświadczenie, skuteczność

Back to top