Nasza drużyna w regionalnym finale debat oksfordzkich IPN

Miło nam poifnormować, że do finału regionalnego turnieju debat oksfordzkich organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie zakwalifikowała się drużyna z naszej szkoły w składzie: Tymon Kosiorowski, Marcin Mazur, Mateusz Ochab z kl. 1a oraz Szymon Szurlej z kl. 1b. Uczniowie 1LO w Rzeszowie wygrali wszystkie 3 debaty na tematy: 
1. Roman Dmowski był ważniejszym polskim politykiem niż Józef Piłsudski.
2. Zamach majowy Józefa Piłsudskiego korzystnie wpłynął na rozwój II Rzeczpospolitej.
3. Powstanie COP było największym sukcesem II RP.
Regionalny turniej debat będzie miał miejsce 6 kwietnia 2018 roku. Życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunem uczniów jest p.Katarzyna Milcarek-Mróz
Serdecznie gratulujemy!!!debata IPN 2
debata IPN