360lecie 20180318coollogo com 105671451

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

Niemiecki Twoją szansą!

niemiecki

Drodzy gimnazjaliści!

Wybór drugiego języka, może mieć duży wpływ na twoją przyszłość. Zamiast go bagatelizować, lepiej przemyśl, jak znajomość danego języka najlepiej wykorzystać. Chyba, że chcesz zmarnować 200 godzin swojego życia na "byle tylko ten język zaliczyć".

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy kilka istotnych faktów:

1. Językiem niemieckim posługuje się ponad 120mln ludzi w Europie. Czyli dogadasz się z co szóstym Europejczykiem!   Nie wspominając o japońskich studentach, których  aż 68% uczy się języka niemieckiego:)

2. Specjaliści ds. rynku pracy są zgodni, że dla wszystkich niemieckojęzycznych kandydatów nastały złote czasy na rynku pracy. Większość niemieckich firm w Polsce i na Podkarpaciu zdecydowanie wybrałoby kandydata do pracy, który zna język niemiecki, niż innego o podobnych kwalifikacjach, ale bez znajomości niemieckiego.

3. Polska staje się coraz bardziej popularnym krajem wśród niemieckich turystów. Znając język niemiecki z łatwością znajdziesz zatrudnienie w branży turystycznej. 

4. Wybierając niemiecki w "Konarskim" będziesz mógł wziąć udział w ciekawych zajęciach, konkursach,  projektach językowych ZOBACZ oraz przeżyć niesamowitą przygodę podczas wymiany uczniowskiej z zaprzyjaźnionym Europagymnasium w Klagenfurcie. Tu więcej informacji.

Zapraszamy! Deutsch ist super!
nauczyciele języka niemieckiego w ILO w Rzeszowie

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.