360lecie 20180318coollogo com 105671451

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

Archiwum wiadomości

Eliminacje szkolne olimpiad historycznych i społeczno - prawnych

Zakończyły się eliminacje szkolne olimpiad historycznych i społeczno - prawnych. Do zawodów okręgowych awansowali uczniowie naszej szkoły w następujących olimpiadach:

historyczna

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej do etapu okręgowego zakwalifikowali się: Bartosz Stój (3a), Tymon Kosiorowski (1a), Eryk Mytych (2c) i Aneta Tyszko(2b), Paweł Tomaka(2a) i Marcin Mazur (1a). Opiekunami uczniów są prof. Zbigniew Jakubowski, prof. Tadeusz Ochenduszko i prof. Wojciech Pietryka. 

panstwo i prawo

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie do etapu okręgowego zakwalifikowali się Antonina Kaweńska(3a), Marcin Słysz(3a), Karolina Kowalska(3a), Krzysztof Szluz(3a), Aleksandra Kot (3b). Opiekunem olimpijczyków jest prof. Wojciech Pietryka i prof. Piotr Wanat.

 

 

 

prawa człowieka

 W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym do etapu okręgowego i centralnego zakwalifikowali się Bartosz Stój (3a) i Kajetan Korszeń (2d). Opiekunem olimpijczyków jest prof. Wojciech Pietryka.

 

 

solidarnosci

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Solidarności do etapu okręgowego zakwalifikowała się Julia Bator (2a) i Patrycja Siuciak (2a). Opiekunem jest prof. Wojciech Pietryka.

 

 

 

 

wiedza o prawie

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawie do etapu okręgowego zakwalifikowali się Marcin Słysz (3a) i Michał Mryczko (3a). Opiekunem jest prof. Wojciech Pietryka.

 

 

 

 

wiedza o IIIrp

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o III RP do etapu okręgowego zakwalifikowali się Marcin Słysz (3a), Antonina Kaweńska (3a) i Kajetan Korszeń (2d). Opiekunem olimpijczyków jest prof. Wojciech Pietryka.

 

 

o uniieuropejskiej

 W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej do etapu okręgowego zakwalifikowały się Gabriela Dąbrowska (3a) i Aleksandra Cyran (2a). Opiekunem jest prof. Wojciech Pietryka.

 

 

 

gwiezdny krag

 W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” do etapu okręgowego zakwalifikowali się Marcin Słysz (3a) i Aleksandra Cyran (2a). Opiekunem olimpijczyków jest prof. Wojciech Pietryka.

 

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Historycznej do etapu okręgowego zakwalifikowali się Tymon Kosiorowski (1a) i Paweł Tomaka 2a). Opiekunem olimpijczyków jest prof. Wojciech Pietryka.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie do etapu okręgowego zakwalifikował się Marcin Słysz (3a). Opiekunem olimpijczyków jest prof. Wojciech Pietryka.

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.