MOTTO TYGODNIA 
 In magnis et voluisse sat est
"W rzeczach wielkich wystarczy chcieć."
 Sextus Propertius

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

Online

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Głosujmy na nasze uczennice!!! Wesprzyjmy je w walce o stypendia!!!

 
Wszyscy zagłosujmy
na uczennice naszego liceum aby mogły otrzymać stypendia USKI!!!
Wiktoria Tłuczek z klasy 2 c,

która ma wspaniałe osiągnięcia artystyczne, wiele działań plastycznych na rzecz szkoły i środowiska, wysokie wyniki w nauce.
Wanesa Kamińska z klasy 1 d,

która ma świetne osiągnięcia sportowe i wysokie wyniki w nauce. 

Wiktoria i Wanesa zostały zgłoszone przez naszą szkołę do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI, Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego w Krakowie i obie przeszły pozytywną weryfikację. Teraz walczą o 5-miesięczne stypendium.
Na wybór laureatów Programu ma wpływ:
1. głosowanie Kapituły Wewnętrznej, powołanej przez organizatora
2. głosowanie Kapituły Zewnętrznej - dyrektorów szkół, które zgłosiły kandydatów (jest to niezbędny warunek)
3. obowiązkowe głosowanie na stronie internetowej USKI!!!

TUTAJ GŁOSUJEMY: http://uski-polska.edu.pl/index.php?page=ankieta

DZIĘKUJEMY!

Poznaj osiągnięcia i działania kandydatek

Wiktoria Tłuczek: laureatka – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie na plakat „Budujemy świat bez przemocy” 2017, I miejsce w konkursie „Jestem OK, nie palę” 2017 i wyróżnienie w tym konkursie w 2016,wyróżnienie kwalifikacją do wystaw w konkursach: VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach” i VII Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ikony popkultury – portret artysty i jego legendy”. Autorka plakatów: XIX Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych i logo festiwalu, plakatu
jednego z przedstawień festiwalowych, dni otwartych I LO, wystawy fizycznej podczas dni otwartych, balu zimowego w szkole. Projektantka logo artystycznego projektu międzynarodowego na rzecz zagrożonych zwierząt „COEXIST”. Kwestowała na rzecz bezdomnych i ubogich, na rzecz Tow. Św. Brata Alberta.

Wanesa Kamińska: III miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej 2017, III miejsce w IX Grand Prix Polski w Akrobatyce Sportowej 2017, finalistka 28 Europejskich Mistrzostw w Akrobatyce Sportowej 2017, Potrójna finalistka w Europejskich Mistrzostwach Juniorów Niemcy 2015, I miejsce w Międzynarodowych zawodach w Austrii 2017, I miejsce w 2017 i 2016 r. w Międzynarodowym Turnieju w Akrobatyce Sportowej 2017 i 2016, II miejsce w Mistrzostwach Czech w Akrobatyce 2016.

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.