360lecie 20180318coollogo com 105671451

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

Online

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

Relacja z pobytu grupy Colegium National z Satu Mare

Relacja z pobytu grupy Colegium National „Mihai Eminescu” Satu Mare (Rumunia) w ramach międzynarodowej wymiany szkół.

1 11

W dniu 27 marca 2018 roku mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły delegację Colegium National z Satu Mare. Jest to jedna z najstarszych szkół średnich w Rumunii, złożona w 1634r. Trzon delegacji stanowili: reprezentacja szkoły w koszykówkę chłopców i zespół cheerleader na czele z liderem grupy dr Gheorghe Popadan, trenerem w/w zespołów.

Pobyt w naszej szkole rozpoczął się wspólnym spotkaniem z przedstawicielami grona pedagogicznego i Pana Dyrektora, który gorąco i serdecznie powitał gości z Rumunii. Przedstawił w skrócie historię, osiągnięcia oraz plany na przyszłość zapraszając w roku przyszłym do wzięcia udziału w Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych.

1 1

1 13

1 1

1 2

Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Następnie goście zwiedzili szkołę i kościół Świętego Krzyża,a  w godzinach popołudniowych  Muzeum – Zamek w Łańcucie.

1 3

Pierwszy dzień pobytu delegacji rumuńskiej zakończyło spotkanie towarzyskie w hotelu „Korona” z udziałem przedstawicieli dyrekcji i grona I LO i V LO z opiekunami Colegium National z Satu Mare. Pozostałe dwa dni pobytu wypełnione były rozgrywkami sportowymi.

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.