Archiwum wiadomości

office365info

KOSZYKARSKI "DWUTAKT" w I LO

zdjęcie

W dniach 5 i 6 grudnia 2019r. odbyły się finały miejskie "Licealiady" w koszykówce dziewcząt i chłopców. Z przyjemnością informujemy, że obie reprezentacje osiągnęły znaczące sukcesy. Drużyna dziewcząt wygrała swoją grupę. Walcząc o mistrzostwo Miasta Rzeszowa, pokonała zespół ze szkoły LO-JPII, a w decydującym spotkaniu, przegrała minimalnie z V LO zajmując II miejsce. Szkołę reprezentowały: E. Konieczny 1as, A. Wilk 1as, I. Syzdek 1as, A. Noworól 1fs, A. Nawrot 1bg, J. Małek 1es, O. Lipiński 2f i G. Kuśnierz 2c.
Opiekunem zespołu jest B. Pliś.

dz3
Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce nieznacznie przegrywając z IX LO, a pokonując: ZSMech., ZSEkon. i IV LO zwycięzcę zawodów. Mecze były pasjonujące a o kolejności miejsc na podium decydowały małe punkty. Skład drużyny: B. Borówka 1dg, O. Puzio 1cg, M. Smoczeński 1cg, K. Bira 1ag, S. Sowa 1cg, Ł. Mnich 1dg, St. Babiarz 1dg, M. Czyrek 3d.