MOTTO TYGODNIA 
Non qui parum habet,
sed qui plus cupit, pauper est.
"Nie ten jest biedny,  kto posiada mało, 
lecz ten,  kto pragnie więcej."
Lucius Annaeus Seneca
 
 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Konsultacje online

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie!

Jako kolejny etap naszego e-learningu wprowadzamy konsultacje online.

Nauczycie pozostają do dyspozycji w wyznaczonych godzinach.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Konsultacje

(dzień, godz.)

1

Wanat Piotr

Wtorek 13.30-14.30

2

Król Alicja

Poniedziałek 17.00-18.00

3

Palczak Iwona

Piątek 17.00-18.00

4

Adamonis-Więzik Barbara

Wtorek 16:00-16:30

5

Betleja Daniel

Poniedz.11:30-12:30

6

Błahut Agata  

Środa 17:00-18:00

7

Borowska-Brzoza Ewa

Poniedziałek 18.00-19.00

8

Byszuk Małgorzata

Poniedziałek 15.00 - 16.00

9

Czyż Tomasz

Piątek 14.00 - 15.00

10

Ćwik Beata

Poniedziałek 15.00-16.00

11

Dulla Filip

Poniedziałek 17.00 - 18.00

12

Gamracy Marek

Piątek 14.30-15.30

13

Gniewek Gabriela

Środa15.00-16.00

14

Grechuta Małgorzata     

Czwartek 17.00-18.00

15

Jagoda Edyta

Wtorek 18-19

16

Janicka-Rzeszutek Magdalena

Czwartek 15:00-16:00

17

Jurczak Agnieszka

Środa, 17:00-18:00

14

Kędzierski Marcin

Czwartek 12.30- 13.30

19

Krechel-Kocój Agata

Wtorek 10.00-11.00

20

ks. Nowak Daniel

Środa 14.00-15.00

21

ks. Pokrywka Marcin

Wtorek, czwartek, 9.00-10.00

22

Łuka Iwona

Czwartek 16:00-17:00

23

Machowicz Anna

Poniedziałek 17:00 -18:00

24

Mackiewicz Lucyna

Czwartek   17:00 –18:00   

25

Mazur Bernadeta

Piątek 16.00-17.00

26

Micał Małgorzata

Poniedziałek 15.00 – 16.00

27

Miechowicz Anna

Poniedziałek 16.00-17.00

28

Mikluszka Katarzyna

Czwartek 15.00-16.00

29

Milcarek-Mróz Katarzyna

Wtorek 13.30-14.30

30

Misiura Justyna

Czwartek 17.00 - 18.00

31

Miś Ilona

Środa 15.30-16.30

32

Mynart Agnieszka

Poniedziałek 16.00-16.30

33

Ochenduszko Tadeusz

Poniedziałek 14.00-14.30

34

Ostasz Beata

Poniedziałek 11.30-12.30

35

Pajer Barbara

NI  

36

Pastuszak Aneta

Poniedziałek 16-17

37

Piatczyc Iwona

Środa 16.00 - 17.00

38

Pietryka Wojciech

Wtorek 16.00 -17.00

39

Pliś Bogdan

Czwartek 17.00-18.00

40

Posiewała Leszek

Wtorek 18.00-19.00

41

Putyło Anna

Wtorek 16.00-17.00

42

Radwan Jolanta

Czwartek 17.00-18.00

43

Rakocy Dorota

Poniedziałek 14.30-15.30

44

Rybka-Oktaba Ewa

Środa, Czwartek 10.00-10.30

45

Rybka-Preneta Danuta

NI

46

Sokołowska Jadwiga

Poniedziałek 16.30 - 17.30

47

Stefańska-Wacław Jolanta

Czwartek 17.00- 18.00

48

Świdrak Ewa

Czwartek 16.30 -17. 30

49

Świętoń Marcin

Poniedziałek 1530- 1630

50

Wacławik Marcin

Poniedziałek 19:00-20:00

51

Wałach Wacław

Wtorek 17.00-18.00

52

Wanic Adrianna

Pon 16.00 - 17.00

53

Wisz Mariusz

Pon  17:30-18:30

54

Wołoszyn Irena

Rew

55

Wójcik Jadwiga

Pon 17.30-18,30

56

Wójcik Monika

Rew

57

Wróbel Janusz

Środa 17-18

58

Wróbel-Łukasiak Elżbieta

Środa 11.00-11.30

59

Ziaja Wiesław

NI - Wtorek 16:00 – 17:00

60

Żarski Michał

Poniedziałek 15:00-16:00

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.