MOTTO TYGODNIA 
Feci, quod potui, faciant meliora potentes.
"Zrobiłem co mogłem, niech zrobią 
lepiej ci, co potrafią
."
Consules Romani
 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Wyborcza.pl o maturze z matematyki

Artykuł na portalu wyborcza.pl pt. "Matura 2016. Trzęsienie ziemi na matematyce i problem z sosną". Agata Kulczycka rozmawia z uczniami I Liceum: Marcinem Kaweńskim, Filipem Leją, Małgorzatą Czurą, Cezarym Jagiełło na temat matury z matematyki.

Artykuł

Radio Rzeszów na Święcie Paniagi

3 maja  Radio Rzeszów rozmawia z p. Dyrektorem Piotrem Wanatem oraz z uczniami I Liceum na temat wystawy historycznej przygotowanej przez szkołę z okazji Święta Paniagi.

Radio Via o maturze

4 maja w programie "Magazyn Okiem Reportera" wypowiadali się maturzyści z I LO oraz p. Dyrektor P. Wanat na temat egzaminu z języka polskiego.

O języku chińskim w Radiu Rzeszów

12 kwietnia w Radiu Rzeszów gościem programu „Puls Dnia” był dyrektor Piotr Wanat oraz uczniowie ILO. Rozmowa dotyczyła nauki języka chińskiego w liceum.

I Dyktando Rzeszowskie

Informacja na portalu Rzeszów News i Onet na temat Dyktanda zorganizowanego w ramach Dnia Języka Ojczystego w Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Uczeń I Liceum - Adrian Woźniak - otrzymał wyróżnienie.

O I LO w Radiu Rzeszów

24 marca w audycji Polskiego Radia Rzeszów "Świat wokół nas" dyrektor I LO p. P. Wanat wypowiadał się na temat Targów Wolontariatu oraz na temat olimpiady "Zwolnieni z teorii".

Targi Wolontariatu

Artykuł na portalu Rzeszów News na temat pierwszych Podkarpackich Targów Wolontariatu, które odbędą się w I Liceum 18 marca.

Artykuł

Program w TVP Rzeszów

12 lutego gościem w studiu TVP3 Rzeszów była Patrycja Chmiel. Program m.in. przybliżał  ideę festiwalu "Piosenka w Meloniku".

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.