– Stypendium dla dziewczyn

Jeszcze do 30 czerwca trwa nabór do VII edycji programu stypendialnego Nowe technologie dla dziewczyn, do którego aplikować mogą tegoroczne maturzystki, które wybierają się na studia na jednej z 44 polskich uczelni (lista uczelni i kierunków), jak i studentki! Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe:

  • znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel,
  • otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami,
  • zaprosimy je również do wzięcia udziału w Programie Stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie lub w Intelu w USA.
    Więcej informacji TUTAJ

Pokochasz naszą szkołę: rzetelność, doświadczenie, skuteczność

Back to top