– Solidarni z Ukrainą

Bardzo gorąco dziękuję klasom II a, I a, I b oraz I e za wspólną akcję pomocy rzeczowej dla najsłabszych, najbardziej dotkniętych wojenną tragedią.  
Dziękuję zatem II a, która już na początku marca br. przygotowywała kanapki, batoniki i zdrowe napoje dla najmłodszych uchodźców. Otrzymali je zaraz po przekroczeniu polskiej granicy. Choć to z pozoru niewiele, ma przecież obecnie ogromne znaczenie. 
Dziękuję również klasom pierwszym;  I a, I b oraz I e. Wspólnie, dla ratowania ukraińskich zwierząt, kupiliśmy klatkę kennelową i kilka kontenerów oraz dobrej jakości mokrą i suchą karmę. Część dostarczyliśmy potrzebującym do punktu pomocy na Dworcu Rzeszowskim, większość pojechała specjalnym transportem do Lwowa i dalej, do schronisk dla zwierząt. Transport zorganizowała pani Kinga Klaczkowska – Noworol, inicjatorka podobnej akcji w ZSO nr 4. w Rzeszowie. Bardzo jej za współpracę dziękuję. 
Wiem, że w obie akcje angażowali się nie tylko uczniowie, ale także ich bliscy. Uczestniczyli w niej również się nasi znajomi i wszyscy, których prosiliśmy o pomoc.
Serdecznie za to dziękujemy <3 Wszyscy macie wielkie serca! 
W jedności siła, razem możemy więcej! 
Beata Ostasz 

Pokochasz naszą szkołę: rzetelność, doświadczenie, skuteczność

Back to top