– Turniej par mieszanych

 Tegoroczne Oscary, Grammy, czy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej… To nic w porównaniu z wydarzeniem, jakie miało miejsce w 1 LO.
Nie pierwszy, lecz ostatni turniej par mieszanych w siatkówkę odbył się w kilka marcowych oraz kwietniowych popołudni. Organizatorem był lubiany i podziwiany w szkolnym środowisku siatkarskim profesor Dulla. Chęć wzięcia udziału w tym jakże wspaniałym wydarzeniu wyraziło 8 par wybitnych uczniów z naszej szkoły. Zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze, a zdrowej sportowej rywalizacji oraz emocji zdecydowanie nie brakowało.
Po zaciętej finałowej walce i tie-breaku, pierwsze miejsce zajęła Hania Kapusta oraz Lucjan Bator, na drugim wylądowała Ania Baran z Nikodemem Wanatem, a trzecim – Dominika Pałach z Kubą Sośnickim. Zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali wspaniałe nagrody w postaci kart podarunkowych do sieci sklepów Empik oraz biletów do kina Zorza. Oprócz tego, nie zabrakło dyplomów oraz czekolad dla pozostałych uczestników.
Wszystkim serdecznie gratulujemy wytrwałości i zawziętości. Liczymy, że podobnych sportowych happeningów, w nowej sali gimnastycznej będzie w naszej szkole jak najwięcej!
 

Pokochasz naszą szkołę: rzetelność, doświadczenie, skuteczność

Back to top