– Grono pedagogiczne

Kadra Pedagogiczna 2022-10
Rada Pedagogiczna 2022/2023
Grono pedagogiczne
DYREKCJA LICEUM

Piotr Wanat

historia, WOS

dyrektor     

egzaminator OKE 
historia, wos

Alicja Król

informatyka, fizyka, przyroda

wicedyrektor
absolwentka ILO

 

Iwona Palczak

wychowanie fizyczne

wicedyrektor 
absolwentka ILO

 
    

NAUCZYCIELE

Daniel Betleja

informatyka, fizyka

  

Ewa Borowska-Brzoza

chemia

absolwentka ILO

egzaminator OKE chemia

Małgorzata Byszuk

język polski

absolwentka ILO

egzaminator OKE język polski,
doradca metodyczny z j. polskiego

 Tomasz Czyż

matematyka, fizyka

 

 egzaminator OKE matematyka

Beata Ćwik

język angielski

 absolwentka ILO 
Edyta Delgado Gomez 

j. angielski

  
 dr Karolina Długopolska – Gmitrzuk

 biologia, chemia

 absolwentka ILO 

dr Piotr Domka

język polski, filozofia

 egzaminator OKE język polski

Filip Dulla

wychowanie fizyczne, przedsiębiorczość

  

Gabriela Gniewek

język angielski

 egzaminator OKE język angielski

Małgorzata Grechuta

język hiszpański, język francuski

absolwentka ILO

 

Magdalena Janicka-Rzeszutek

język angielski

 egzaminator OKE język angielski

Monika Jaracz

język polski

  

Marcin Kędzierski

wychowanie fizyczne

  

Jan Krakowiak

informatyka

  
Elżbieta Krawczyk

matematyka

 egzaminator OKE matematyka

Agnieszka Krućko

psycholog

  

Iwona Łuka

geografia, przyroda

  

Anna Machowicz

fizyka, informatyka

  

Małgorzata Matuszkiewicz

fizyka, matematyka

 egzaminator OKE fizyka oraz matematyka 

Bernadeta Mazur

matematyka

 egzaminator OKE matematyka 

Izabela Micał

język angielski

absolwentka ILO

 egzaminator OKE język angielski

Katarzyna Mikluszka

język polski

absolwentka ILO

egzaminator OKE język polski

Katarzyna Milcarek-Mróz

język łaciński, język angielski, historia

absolwentka ILO

egzaminator OKE język łaciński

Justyna Misiura

język hiszpański

  egzaminator OKE język hiszpański

Ilona Miś

język niemieckiabsolwentka ILO 

Agnieszka Mynart

język francuski

  doradca metodyczny z j. francuskiego

 dr Tadeusz Ochenduszko

historia i WOS

 egzaminator OKE historia

Beata Ostasz

matematyka

absolwentka ILO

 

Aneta Pastuszak

język angielski

 egzaminator OKE język angielski

Iwona Piatczyc

biologiaabsolwentka ILOegzaminator OKE biologia

Wojciech Pietryka

historia, WOS, edukacja dla bezpieczeństwa

 

egzaminator OKE historia, wos 

Bogdan Pliś

wychowanie fizyczne

absolwent ILO

 

ks. Marcin Pokrywka

religia

  

Anna Putyło

bibliotekarka

absolwentka ILO

 

Jolanta Radwan

język polski, wdż

 egzaminator OKE język polski

Dorota Rakocy

pedagog szkolny

  
Aleksandra Rzeczyca – Słysz

matematyka

  

Jadwiga Sokołowska

 wychowanie fizyczne

  

Leszek Stępniak

historia, wos, hit  

dr Krzysztof Szpara 

geografia egzaminator OKE, geografia

Marcin Świętoń

historia, historia i społeczeństwo, edukacja dla bezpieczeństwa

 

egzaminator OKE, historia, wos

Marcin Wacławik

 wychowanie fizyczne

  

Adrianna Wanic

 język angielski

  

Wacław Wałach

język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa

 

egzaminator OKE, język niemiecki

Mariusz Wisz

wychowanie fizyczne

  

Wit Justyna

język angielski

  

Joanna Wiśniewska

przedsiębiorczość, biznes i zarządzanie

  

Elżbieta Wróbel – Łukasiak

 chemia

 

egzaminator OKE, chemia 

Janusz Wróbel

język polski

 egzaminator OKE, język polski

Sabina Wójcik

j. hiszpański

  

Michał Żarski

język polski, filozofia

 

 egzaminator OKE, język polski

Pokochasz naszą szkołę: rzetelność, doświadczenie, skuteczność

Back to top