MOTTO TYGODNIA

 Beatius est magis dare, quam accipere.
"Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu."
 Dzieje Apostolskie

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Warsztaty "Podebatujmy o historii"

polska debatujeZ przyjemnością informuję, że I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie zostało zakwalifikowane do projektu "Podebatujmy o historii" organizowanego przez Fundację Polska Debatuje w ramach programu "Patriotyzm jutra" Muzeum Historii Polski.
W ramach projektu w piątek 20.10.17 w godzinach 9.50 - 14.10 w naszej szkole odbyły się warsztaty "Podebatujmy o historii". 


Trenerem naszej grupy była pani Weronika Mincewicz - Podrecka uznana debatantka krajowa i międzynarodowa. Osiągnęła ona czołowe miejsca na międzynarodowych turniejach debat w Amsterdamie, Leiden i Belgradzie. Pani Weronika uczyła debatowania w ramach projektów dla Narodowego Banku Polskiego, Klubu Debat Parlamentarnych UJ czy Trójmiejskiego Klubu Debat. W warsztatach wzięli udział uczniowie naszej szkoły, jak również uczniowie z II, III i IV Liceum Ogólnoształcącego w Rzeszowie.

warsztaty Podebatujmy o Polsce

 

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.