MOTTO TYGODNIA 
Patriam amamus non quia magna,
sed quia nostra.
"Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka, ale ponieważ jest nasza."Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski powiewająca gif
Lucius Annaeus Seneca 
 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Konkurs #cojaczytam

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu #cojaczytam! 


Konkurs kierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 9-19 lat. Nad zespołami liczącymi od 3 do 5 osób opiekę ma sprawować ich opiekun – nauczyciel, wychowawca lub bibliotekarz. 

Zadanie konkursowe to przeprowadzenie kampanii promującej czytelnictwo i udokumentowanie jej w mediach społecznościowych.

Uczestnicy realizują zadanie i dokumentują je w mediach społecznościowych, które doskonale znają. Podczas pracy nad projektem trenują kreatywność, odpowiedzialność, systematyczność, konsekwentność oraz – przede wszystkim – promują czytelnictwo (zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe) w najbliższym otoczeniu rówieśniczym, rodzinie i w lokalnej społeczności.

Formularz konkursowy będzie otwarty od 16 września do 16 listopada 2019 roku. W tym czasie opiekunowie zespołów mogą nadsyłać zgłoszenia – gotowe projekty z wszystkimi przygotowanymi materiałami oraz danymi uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który znajdą Państwo tutaj: wolnelektury.pl.

Zachęcamy również do zapisania się do newslettera konkursowego – jego subskrybenci otrzymują dodatkowe wskazówki i materiały pomocnicze (np. związane z prawem autorskim, źródłami wolnej kultury itd.) drogą mailową. Zapisy tutaj: wolnelektury.pl/newsletter.

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.