MOTTO TYGODNIA 
Patriam amamus non quia magna,
sed quia nostra.
"Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka, ale ponieważ jest nasza."Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski powiewająca gif
Lucius Annaeus Seneca 
 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Spotkanie z Mistrzami w Europejskim Tygodniu Sportu

2

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie odbyło się spotkanie z absolwentami Naszej Szkoły wielokrotną Mistrzynią Świata i Polski w karate tradycyjnym, Martą Niewczas oraz z jej synem Patrykiem, wicemistrzem Polski w crossficie.

3

Spotkanie otworzyła Pani dyrektor Iwona Palczak. Następnie głos zabrała Mistrzyni, która zachęcała młodzież do każdego, nawet najmniejszego, rodzaju aktywności fizycznej. Tak jak w przypadku p. Marty Niewczas pasja do sportu może przerodzić się w wielkie osiągnięcia i sukcesy sportowe, które mogą być udziałem każdego z uczestników spotkania.
Patryk Niewczas opowiedział swoją historię przygody ze sportem. Zaczęła się ona już w wieku 5 lat, 5 miesięcy i 5 dni. Pasja do karate przerodziła się z biegiem lat w zamiłowanie do crossfitu.

5
Po rozmowie uczniowie klas 3f, 3c, 2b i 2d uczestniczyli w treningu ogólnorozwojowym prowadzonym przez Patryka. Całe zajęcia były prowadzone wesoło, ciekawie i emocjonująco. Najaktywniejsi uczestnicy zostali nagrodzeni oceną z WF-u.

6


Gościom specjalnym bardzo dziękujemy za przybycie, poświęcony czas i ogrom wiedzy przekazanej podczas spotkania.
Organizatorzy: I Palczak, B. Adamonis- Więzik, F. Dulla

2

7

4

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.