MOTTO TYGODNIA 
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere.
"Trzeba, abyś żył dla innych, jeśli chcesz żyć (z pożytkiem) dla siebie."
Lucius Annaeus Seneca
 
 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Terminy konsultacji nauczycieli w okresie nauczania zdalnego

Lp.

Nauczyciel

Termin konsultacji dla uczniów w aplikacji Teams

(dzień tygodnia, godzina)

1 Adamonis - Więzik B.  wtorek 11:35 - 12:25
2 Betleja D. wtorek 9:45 - 10:35
3 Błahut A. wtorek 17:15 - 18:00
4 Borowska-Brzoza E. środa 14.25 - 15.10
5 Byszuk M. poniedziałek 10.40 - 11.25
6 Ćwik B. środa 11.35 - 12.20
7 Czyż T. poniedziałek 18:15 - 19:00
8 Dulla F. poniedziałek 13:35 - 14:20
9 Gniewek G. środa 11.35 - 12.20
10 Grechuta M. poniedziałek 10.30
11 Jagoda E. środa 12.40-13.25
12 Janicka-Rzeszutek M. środa 9.45
13 Jurasińska R. czwartek 10.40-11.25
14 Jurczak A. piątek 13.35
15 Kędzierski M. piątek 12.40
16 Kiełbasa E. środa 17.00-18.00
17 Król A. wtorek, 14.25
18 Krućko A. poniedziałek 16.00
19 Łuka I. środa 12.40
20 Machowicz A. środa 12.40-13.25
21 Mazur B. wtorek 8.50
22 Micał I. poniedziałek 8.00-8.45
23 Micał M. poniedziałek 10.40 - 11.25
24 Miechowicz A. czwartek 8.50-9.35
25 Mikluszka K. wtorek 12.40-13.25
26 Milcarek-Mróz K. czwartek 11.35-12.20
27 Misiura J. Środa 14.25-15.10
28 Miś I. czwartek 8.50-9.35
29 Mynart A. czwartek 8.50-9.35
30 Nagi J. środa 9.45-10.30
31 Ochenduszko T. poniedziałek 15.15 - 16.00
32 Ostasz B. wtorek 9.45 - 10.30
33 Palczak I. wtorek 11:35 -12:20
34 Pastuszak A. poniedziałek 11.35-12.20
35 Piatczyc I. środa 14:00 - 14:45
36 Pietryka W. czwartek 14.25-15.10
37 Pliś B. środa 10.40
38 Pokrywka M. środa: 9.45-10.30
39 Posiewała L. wtorek, 8.50-9.35
40 Putyło A. czwartek 14.15-15.00
41 Radwan J. środa 14.30-15.15
42 Rakocy D. środa 13.00
43 Rybka-Oktaba E. środa 15.15
44 Sokołowska J. poniedziałek 9.45 - 10.30
45 Stankiewicz M. wtorek 14:25-15:10
46 Świdrak E. czwartek 10:40-11:25
47 Świętoń M. poniedziałek 14.30
48 Wacławik M. środa 12.40-13.25
49 Wałach W. poniedziałek 12.40-13.25
50 Wanat P. piątek 15.00-15.45
51 Wanic A. wtorek 14.25
52 Wisz M. piątek 11.30
53 Wróbel J. poniedziałek 15.15
54 Wróbel-Łukasiak E. piątek 15.15
55 Żarski M. poniedziałek 15.20-16.20

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.